Ichi-Effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Peek-a-Boo
Ce profesori nu suportati? EmptyVin Aug 21, 2009 9:49 pm Scris de Yuuki'chan

» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Ce profesori nu suportati? EmptyJoi Iul 30, 2009 2:13 pm Scris de Rock Bird

» Parerile vizitatorilor
Ce profesori nu suportati? EmptyMar Mai 05, 2009 11:33 pm Scris de Vizitator

» Ohayo~
Ce profesori nu suportati? EmptyLun Ian 19, 2009 8:29 pm Scris de Hartcher.21q

» Heya!
Ce profesori nu suportati? EmptySam Ian 17, 2009 12:09 pm Scris de Aether.dth

» The Cursed One
Ce profesori nu suportati? EmptySam Ian 10, 2009 2:27 pm Scris de Rock Bird

» Black Hat Studios
Ce profesori nu suportati? EmptySam Dec 13, 2008 3:23 pm Scris de Rock Bird

» Anime Girls
Ce profesori nu suportati? EmptySam Dec 13, 2008 3:22 pm Scris de Rock Bird

» neatza'
Ce profesori nu suportati? EmptySam Dec 13, 2008 3:19 pm Scris de Rock Bird

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Dum Iul 28, 2019 9:52 pm

Ce profesori nu suportati?

+2
Misa-Misa
Byo.Shin
6 participan?i

In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Byo.Shin Joi Iul 03, 2008 4:39 pm

Insuportabil e profu' de istorie, e atat de isteric si deja ma calca pe nervi cu invatatul lui, in rest sincera sa fiu, ii agreez pe toti profii.
Byo.Shin
Byo.Shin
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 30
Localizare : Garden
Joburi/Distractii : @.@
Stare de spirit : *.*
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Status : Ce profesori nu suportati? Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 02/07/2008

http://j-life.forumotion.com/index.htm

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Misa-Misa Joi Iul 03, 2008 9:29 pm

Ce mai tare imi displace profa de franceza!!e absolut dusa cu pluta si e foarte aiurita,apoi nu o suport pe profa de mate,asa ne explica ca nimic nu intelegem..ambele sunt tampite rau
Misa-Misa
Misa-Misa
Anime watcher
Anime watcher

feminin
Numarul mesajelor : 37
Varsta : 29
Localizare : With Kira forever
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/07/2008

http://animegirlforever.piczo.com

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Myu~ai Mier Iul 16, 2008 9:17 am

In primul rand si imposibil de inlocuit castigatoarea care detine locul I e tuta de dirigaa! Va rog sa aplaudati.Prostia ei e iremediabila si insuportabila!Nu va sfiiti ca la cat de ..um..inteligenta e nu-si va d seama de nimic^^
Apoi vine aia de psihologie care e extrem de sacaitoare cu "copii">.> O urmeaza in de aproape aia de chimie care preda de numai poate si se asteapta ca noi sa fim genii x.x
Myu~ai
Myu~ai
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 32
Localizare : Mad dolls party
Joburi/Distractii : fuuufuuu,mangaaa *___*
Stare de spirit : ask my other personality
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Status : Ce profesori nu suportati? Loveable
Data de inscriere : 02/07/2008

https://ichi-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de amaya_dark_rain Lun Iul 28, 2008 1:17 pm

pai,nu pot s-o suport pe profa de mate cu tot cu materia ei stupida cu tot.sincer,e cea mai tampita persoana pe care am vazut-o vreodata...
eu nu ma pricep deloc la matematica dar ea vrea tot timpul sa iau 10 daca s-ar putea
deoarece la teza am luat o nota mica,mi-a facut un circ in fata clasei...imi venea s-o strang de gat,mai ales atunci cand m-a amenintat ca ma lasa corigenta pentru ca "asa vreau eu"
cand termin a 8-a eu si cativa colegi ne gandim serios sa-i lasam o "amintire" pe masina...
in rest,imi plac toate profele si profi...aaa...in afara de diriga
amaya_dark_rain
amaya_dark_rain
Anime fan
Anime fan

feminin
Numarul mesajelor : 121
Varsta : 29
Localizare : vatra dornei
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Status : Ce profesori nu suportati? Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 27/07/2008

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Akihara Mar Aug 12, 2008 2:22 pm

-profa de romana:nu-mi place cum preda si ne pute sa invatam 5 compuneri odata, in doar o saptamana..si aceea de vacanta -_-...si mereu are o atitudine calma si mereu numai logica ei idioata..si eu sunt mai realista dar e prea exagerat
-proful de fizica:e dus detot!nu stie sa predea deloc bine si toata clasa e varza!notele mari de la unii sunt pentru ca ei copie de la altii care au parintii profi de fizica
-proful de istorie:asta e dus cu pluta..ne pune sa scriem cu viteza luminii, mai "adoarme" pe la ore si nu stie decat sa critice si sa se uite numai la fovoritii lui
-profa de germana:ea nu preda deloc..nu facem decat niste exercitii pe ceea ce am invatat anul trecut sau citim cateva texte, mai notam cateva cuvinte noi..si orele sunt asa de plictisitoare..era sa adorm de multe ori..cat despre felul in care da note sunt doar pe simpatie/antipatie si asa cei care nu stiu nimic au 10 pe linie, iar cei care stiu cu adevar 8 si 7
Akihara
Akihara
Anime knower
Anime knower

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Status : Ce profesori nu suportati? Anime2
Data de inscriere : 29/07/2008

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Yondaime Mier Oct 08, 2008 10:29 pm

poi...sa anuntam castigatoarele...


locul III profa de chimie...e idioata...are un fata de te bufneste rasul...cand face o "gluma" (zicea ea ca e gluma) ne anunta dinainte...ca sa radem...iar noi radem la ea...dar ea nu stie ca noi radem de rasul si de fata ei nu de gluma aia idoata
Locul II e ocupat de profa de franceza...e cea mai stricta profa de franceza...cum ai intors capul nitel "aha copiezi...lasa k ii ii zici eu lu dirigintele tau"...sau intrebi pe un coleg ce scrie la tabla ( are un scris super najpa)..." da mai taci mha ca toata ora ai vorbit...toata ziua vorbesti nu te duce capu' sa inveti dar trancanesti toata ziua" ( uneori are dreptate dar e exagerat )
IAR ACUM CASTIGATOAREA LOCULUI 1

Profa de Muzica....defecte ( incepem cu ce e mai rau): grasa, proasta, idioata, tacanita, nebuna, handikapata
calitati:.....hmmmmm...pas
chestii haioase si idoate facute de ea: mergeam eu frumusel la tabla sa scriu ceva la tabla...cand ajung acolo " asa se merge la tabla mai copile"..." da cum se merge doamna"..." da de cand iti permiti tu sa comentezi la profesori...lasa ca il chem pe diriginte"...il cheama pe dirigu " uita-ti dom' diriginte acest copil este obraznic la ora mea"..." asa mai??i-ai facut probleme doamnei??"...eu: " nu dom' profesor...ea zice ca eu nu stiu sa merg"...auzi idiotenie gandeam eu...tot vorbeau ei...ca din problema aia au dat-o in sport...oricum dirigu pleaca si ora continua " hay...scrie...bla bla bla bla bla bla bla"....eu scriam " ce scris e asta...asa se face H-ul??..uita-ti si voi copiii ce scris are...o sa te coste mult la teste" o sa o coste pe ma-ta asta fa...ca m-ai capiat...in gandul meu...si nu va mai zic mai mult ca deja ma doare mana de la cat am scris
Yondaime
Yondaime
Anime knower
Anime knower

Numarul mesajelor : 60
Popularitate :
Ce profesori nu suportati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce profesori nu suportati? Right_bar_bleue

Status : Ce profesori nu suportati? Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 04/08/2008

Sus In jos

Ce profesori nu suportati? Empty Re: Ce profesori nu suportati?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum