Ichi-Effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Peek-a-Boo
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptyVin Aug 21, 2009 9:49 pm Scris de Yuuki'chan

» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptyJoi Iul 30, 2009 2:13 pm Scris de Rock Bird

» Parerile vizitatorilor
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptyMar Mai 05, 2009 11:33 pm Scris de Vizitator

» Ohayo~
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptyLun Ian 19, 2009 8:29 pm Scris de Hartcher.21q

» Heya!
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptySam Ian 17, 2009 12:09 pm Scris de Aether.dth

» The Cursed One
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptySam Ian 10, 2009 2:27 pm Scris de Rock Bird

» Black Hat Studios
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptySam Dec 13, 2008 3:23 pm Scris de Rock Bird

» Anime Girls
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptySam Dec 13, 2008 3:22 pm Scris de Rock Bird

» neatza'
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? EmptySam Dec 13, 2008 3:19 pm Scris de Rock Bird

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Dum Iul 28, 2019 9:52 pm

Cum trebuie sa fie pt voi un anime?

2 participan?i

In jos

Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Empty Cum trebuie sa fie pt voi un anime?

Mesaj Scris de dark_inside_like_a_demon Mar Iul 08, 2008 2:11 pm

Cum trebuie sa fie pt voi un anime?...Ce trebuie sa contina?....Carui gen/genuri trebuie sa-i apartina?...Despre ce idei sau concepte ati vrea sa se lege un anime?...si alte astfel de lucruri, care fac un anime sa fie exact pe gustul vostru.....sau cu alte cuvinte spus, reteta pt un anime perfect

pai, mie imi plac animeurile horror cu foarte mult sange, actiune, lupte, in special arte martiale.....mi-as dori sa contina si ceva logica(cum e Death Note), si sa se lege de conceptele legate de alchimie, timp, moarte, apocalipsa etc.....oricum, sa fie ceva diferit, care sa atraga atentia intr-un mod pozitiv, si chiar nu m-as supara daca ar alege o tema mai abstracta......grafica(normal!!!) trebuie sa fie buna, iar coloana sonora ceva mai trista si sumbra....personajele mi-ar placea sa fie ,,gri", adica sa nu iti dai seama din prima care e personaj pozitiv si care negativ....sa fie ceva mai greu de-ti dat seama care si cum e.....iar sfarsitul vreau sa fie cu totul neasteptat..vreau sa surprinda si sa ma lase sa-mi doresc neaparat o continuare a seriei......a da...si as vrea ca animeul sa aiba in jur de 100 de episoade....nu de alta, dar imi doresc sa vad cat mai multe lucruri intamplandu-se in anime
dark_inside_like_a_demon
dark_inside_like_a_demon
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 167
Localizare : in a shiting world
Joburi/Distractii : sa stau in casa, sa ma uit la animeuri, sa desenez si sa postez pe forumuri
Stare de spirit : in stare sa dau cuiva in cap
Popularitate :
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Right_bar_bleue

Status : Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Candycopy
Data de inscriere : 02/07/2008

Sus In jos

Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Empty Re: Cum trebuie sa fie pt voi un anime?

Mesaj Scris de Just_a_kid Joi Noi 13, 2008 10:54 pm

Eu zic ca ar fi frumos daca s-ar face un anime gen magic,cu lupte,aventuri,putin horror,putina logica...oleaca de dragoste acolo ca parca da un aspect mai frumos animeului.Persoajele sa fie si dalea nebunatice...actiunea sa fie interesanta si nu plictisitoare,sa aiba cam 200 de episoade si vro 5-6 filme.Grafica sa fie excelenta si sonorul la fel.Mi-ar placea ca un episod sa nu se tremine tocmai atunci cand e actiunea mai interesanta.Si inca ceva care era sa uit..un episod as vrea sa fie de 38 de minute Smile) .
Just_a_kid
Just_a_kid
Anime watcher
Anime watcher

Numarul mesajelor : 16
Popularitate :
Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Right_bar_bleue

Status : Cum trebuie sa fie pt voi un anime? Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 13/11/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum