Ichi-Effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Peek-a-Boo
Personajul preferat EmptyVin Aug 21, 2009 9:49 pm Scris de Yuuki'chan

» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Personajul preferat EmptyJoi Iul 30, 2009 2:13 pm Scris de Rock Bird

» Parerile vizitatorilor
Personajul preferat EmptyMar Mai 05, 2009 11:33 pm Scris de Vizitator

» Ohayo~
Personajul preferat EmptyLun Ian 19, 2009 8:29 pm Scris de Hartcher.21q

» Heya!
Personajul preferat EmptySam Ian 17, 2009 12:09 pm Scris de Aether.dth

» The Cursed One
Personajul preferat EmptySam Ian 10, 2009 2:27 pm Scris de Rock Bird

» Black Hat Studios
Personajul preferat EmptySam Dec 13, 2008 3:23 pm Scris de Rock Bird

» Anime Girls
Personajul preferat EmptySam Dec 13, 2008 3:22 pm Scris de Rock Bird

» neatza'
Personajul preferat EmptySam Dec 13, 2008 3:19 pm Scris de Rock Bird

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Dum Iul 28, 2019 9:52 pm

Personajul preferat

+5
yoyo_onutz
white angel
Tahrik
dark_inside_like_a_demon
Byo.Shin
9 participan?i

In jos

Personajul preferat Empty Personajul preferat

Mesaj Scris de Byo.Shin Mier Iul 02, 2008 4:32 pm

Feminin:
Sakura - pentru ca e foarte draguta, o apreciez si e ambitioasa, ajunge puternica.
Masculin:
Gaara - pentru ca are un trecut @.@ si a devenit un personaj bun, pur si simplu il ador.
Byo.Shin
Byo.Shin
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 30
Localizare : Garden
Joburi/Distractii : @.@
Stare de spirit : *.*
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 02/07/2008

http://j-life.forumotion.com/index.htm

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de dark_inside_like_a_demon Mier Iul 02, 2008 7:34 pm

well.....personajul masculin preferat este Sasuke...trecutul sau e ingrozitor si il admir pt cat de usor isi ascunde emotiile...e mereu rece, distant, atent, perspicace si plin de ambitie...totul, doar pentru a devini tot mai puternic.....plus ca e dark si extrem de kawaii....e genul de persoana care iti spuna direct si fara ocolisuri ce o deranjeaza si te critica fara mila....plus ca are o atentie distributiva de invidiat, dupa parerea mea.....e un elev cu un talent unic, Sharingan...se antreneaza mult, este agil, rapid, elastic si nu pierde timpul cu nimicuri...nu e copilaros deloc, ba chiar prea matur uneori pt varsta sa......e foarte suspicios cu persoanele noi, ceea ce pt el e un avantaj totusi(nu avea incredere in Kabuto etc)

Sasuke=my obsesion(uneori doar^^)
dark_inside_like_a_demon
dark_inside_like_a_demon
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 167
Localizare : in a shiting world
Joburi/Distractii : sa stau in casa, sa ma uit la animeuri, sa desenez si sa postez pe forumuri
Stare de spirit : in stare sa dau cuiva in cap
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Candycopy
Data de inscriere : 02/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Tahrik Joi Iul 03, 2008 12:30 pm

Ei bine ca personaj feminin o prefer pe:
Tsunade- Intotdeauna i-am admirat caracterul ei puternic si personalitatea ei complexa si interesanta .Mi se pare intotdeauna amuzanta si uneori cu adevarat serioasa .Prima data cand am vazut-o nu-mi placea mai deloc pentru ca mi se parea prea tomboy [in sensul negativ] .Pe parcurs mi-am dat seama ca nu e deloc astfel she's a true women >3 xD .Si in cele din urma a ajuns personajul meu preferat si un caracter pe care il admir ^^ .
Iar cel masculin :
Naruto- Baiatul acesta m-a impresionat intotdeauna prin curajul si forta visului sau ^^ .Tine la cei din jur si mereu lupta ca sa-i apere si chiar daca l-a inceput a fost mereu singur nu s-a schimbat ,nu a devenit dark si melancolic si etc. all that stuff .A continuat sa fie el insusi fapt ce apreciez la un personaj .
Tahrik
Tahrik
Anime watcher
Anime watcher

Numarul mesajelor : 8
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de white angel Vin Iul 04, 2008 6:25 pm

pai... personaju preferat ii gaara..
pentru ca imi place cum arata..
si imi place povestea lui..
:X:X:X::X:X:
pare emo... si eu urasc emo.. da nu conteaza....
imi place cum arata...si imi place tot la el..Very Happy
white angel
white angel
Anime watcher
Anime watcher

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 29
Localizare : Prea departe..
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de yoyo_onutz Dum Iul 06, 2008 8:35 pm

pai.. cred ca personajul preferat e ... Gaara ....imi place de el pentru ca este mult mai matur fata de celelalte personaje si ma impresioneaza foarte mult la el caracterul Wink
yoyo_onutz
yoyo_onutz
Anime watcher
Anime watcher

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 27
Localizare : pe forum :))
Joburi/Distractii : dans, anime, ... etc.
Stare de spirit : m-as arunca pe geam
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Konan Mar Iul 15, 2008 12:01 pm

Naruto-->Putine persoane il adora pe Naruto dar vreau sa spun ca eu sunt moarta dupa el...[Nu sunt o foarte mare fana Sasuke ci MEGA-GIGA FANA Naruto^^]Pai...Imi place mult caracterul lui..."A dream to be Hokage"^^Si ca el nu renunta niciodata orice s'ar intampla...Prietenia practic pentru el e tot ce are mai scump si dragostea fata de aproapele lui..In plus mi'a placul faza din Shippuuden cu "Bonds" cand Sai l'a intrebat de ce face toate astea iar Naruto a dat un raspuns inteligent:"Pentru ca a fost prima persoana care m'a inteles"..Deci in ciuda tuturor celor intamplate cu Sasuke Naruto si'a dat seama ca Sasuke e persoana potrivita ca cel mai bun prieten^^Ce sa mai zic de ochii lui albastri ...Ca pe mine una m'au dat peste cap..Si in pul imi place parul mult^^


Konan-->Personalitatea..Caracterul ei...Felul ei de'a fi si puterea ei^^Totul ma atarage[+ca in ador pe Pain^^]


Pain-->Imi place tot la el^^Mai ales parul ala portocaliu^^"..^^[+ ca o ador pe Konan^^]


Yonaime-->La fel ca si la Naruto OCHII si PARUL^^[OMG!!]

Sai...Eh..Aici e cam complicat...^^La inceput,cand eram MAREA FANA SASUKE..[ceea ce nu mai sunt>.<']Eram anti-Sai^^...But now..Imi place mult de el...Si mai ales ca a ales sa lupte pentru Sasuke intr'un fel...Chiar am fost surprinsa ca prin Naruto si Sasuke a reusit sa'si termine cartea lui cu fratele lui^^...Si am ramas profund uimita ce s'a intamplat cu el si Nii'kun[parca asa il chema pre fratele lui nu?]^^


Ciudat dar am facut o pasiune..Pt OrOro^^"....Orochimaru e un tip chiar dragut si puternic si chiar a ajuns sa'mi placa^^Obsesia lui dupa putere si ca a reusit sa'l ia pe Sasuke ceea ce e destul de greu pentru oricine...Chiar imi place domnu' Oro^^
Konan
Konan
Anime knower
Anime knower

Numarul mesajelor : 54
Localizare : In your head..*mwhahaaaa*
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 06/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Hisakata Mar Iul 22, 2008 1:35 am

Imi place kakashi Hatake fff mult....este inteligent,puternic...imi place masca ..mistery....intarzie mereu ...il enerveaza pe Gai Twisted Evil
Si ar mai fihinata hyuga ...este dragutza,curajoasa,puternica....dar si timida...foarte...aici seamana cu mine Very Happy....
Hisakata
Hisakata
Anime watcher
Anime watcher

Numarul mesajelor : 22
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 04/07/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Akihara Mier Iul 30, 2008 9:40 am

eu am foarte multe..
Feminine
-Hinata-desi e timida si mai rezervata, e foarte puternica si curajoasa
-Anko-nebunatica, puternica si m-a impresionat trecutul ei.
-TenTen-pentru ca e putin mai baietoasa, lupta bine, se pricepe la arme si e foarte simpatica
Masculine:
Masculine:
-Gaara-m-a impresionat trecutul lui..cred ca e cel mai trist din tot anime-ul..imi place personalitatea lui:misterios, puternic si faptul ca a fost personaj negativ si a devenit pozitiv.
-Itachi-evil guy, dar imi place ca e misterios, puternic, talentat si cum se comporta.
iar in manga se dovedeste ca nu e asa de rau iar asta a facut sa imi placa mai mult acest personaj pentru ca tot ce a facut a fost sa apaere satul si chiar si asa a tinut foarte mult la sasuke.pacat ca e mort...
-Sasuke-si trecutul lui m-a impresionat si seamana mult cu mine la personalitate..mai putin la partea cu razpunarea, pentru ca eu nu sunt asa de disperata..dar nu mai am mult...
Akihara
Akihara
Anime knower
Anime knower

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Anime2
Data de inscriere : 29/07/2008

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Kumiko Mier Sept 17, 2008 9:28 pm

Si la mine sunt mai multe :
1.Sasuke un personaj misterios care se lupta cu un trecut groaznic in plus e si cute ^^
2.Kiba de el a inceput sa-mi placa cam din ep 109, e haios, tine la Akamaru^^ si e amuzant
3.Gaara cui sa nu-i placa de el ?adica ochii aceia verzi si parul rosu >_< plus ca are un trecut dureros
4.Sakura imi place de ea mai ales dupa ce pleaca Sasuke atunci devine horata sa isi ajute prietenii si se antreneaza din greu
5.Konan e draguta imi place personalitatea ei si justul
6.Itachi rau si dragut, mereu misterios (la fel ca Sasuke ), este foarte calm si puternic
7.Shikamaru destept si lenes (aici seamana cu mine si eu sunt lenesa Very Happy )are mereu un plan si e cu un pas inaintea tuturor
8.Neji imi plac ochii lui mari si parul, e puternic si calm >_<
9.Gai omul asta e atat de haios mai ales cand plange impreuna cu Lee
10.Kakashi mereu intarziat si nepoliticos Smile) imi place cand nu-l baga in seama pe Gai
si ar mai fii cativa dar ma doare mana >.<
Kumiko
Kumiko
Anime watcher
Anime watcher

feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Localizare : Hell...
Joburi/Distractii : Anime, Manga,Rock
Stare de spirit : Crazy
Popularitate :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Kaos-crazybunny121
Data de inscriere : 17/09/2008

http://vivy-geo.hi5.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum